aktualności | struktura | zasoby | historia | akty prawne | kontakt | oferta | fotogaleria | linki | 
poradniki | inwestycje | druki do pobrania | rekreacja | przeglądy | eBOK | nagrody i wyróżnienia |

 

Terminy przeglądów technicznych w zasobach Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pile

Administracja Osiedla Nr 1, Towarowa 8A
tel. /67/ 351 73 02, poniedziałek 800 - 16 00, wtorek - piątek 700 - 15 00

TERMINY PRZEGLĄDÓW GAZOWYCH W BUDYNKACH W ROKU 2024 W RAZIE NIE WYKONANIA PRZEGLĄDU W TERMINIE PROSZĘ O KONTAKT POD NR TEL 67 351-78-97 LUB MAILOWO tbk1@psm.pila.pl

Przeglądy instalacji gazowej

Lp.

 

Budynek

 

Termin 1
(800-1300)

 

Termin 2
(1530-1900)

 

1.

 

Staromiejska 36-38

 

18.03.2024

 

25.03.2024

 

2.

 

Wyspiańskiego 43-55

 

19.03.2024

 

26.03.2024

 

3.

 

Żeromskigo 25-27

 

20.03.2024

 

27.03.2024

 

4.

 

Żeromskiego 19-23

 

21.03.2024

 

28.03.2024

 

5.

 

Al. Piastów 5-13

 

22.03.2024

 

29.03.2024

 

6.

 

Mickiewicza 101 A-F

 

02.04.2024

 

08.04.2024

 

7.

 

Mickiewicza 103 A-F

 

03.04.2024

 

09.04.2024

 

8.

 

Żeleńskiego 29-33

 

04.04.2024

 

10.04.2024

 

9.

 

Okrzei 37-43

 

05.04.2024

 

11.04.2024

 

10.

 

Mickiewicza 109 A-J

 

15.04.2024

 

22.04.2024

 

11.

 

Reymonta 11 a-b

 

16.04.2024

 

23.04.2024

 

12.

 

Trentowskiego 5-11

 

17.04.2024

 

24.04.2024

 

13.

 

Trentowskiego 13-19

 

18.04.2024

 

25.04.2024

 

14.

 

Staromiejska 2-12
Śródmiejska 15

 

19.04.2024

 

26.04.2024

 

15.

 

Witaszka 12-18
Bar "Miś"

 

13.05.2024

 

20.05.2024

 

16.

 

Kochanowskiego 12-18
Prusa 23

 

14.05.2024

 

21.05.2024

 

17.

 

Żeleńskiego 30-34

 

15.05.2024

 

22.05.2024

 

18.

 

Żeleńskiego 36-38

 

16.05.2024

 

23.05.2024

 

19.

 

Asnyka 3-5
Prusa 17

 

17.05.2024

 

24.05.2024

 

20.

 

Żeleńskiego 10-12

 

10.06.2024

 

17.06.2024

 

21.

 

Żeleńskiego 14-16

 

11.06.2024

 

18.06.2024

 

22.

 

Żeleńskiego 18-20

 

12.06.2024

 

19.06.2024

 

23.

 

Asnyka 7 A-B

 

13.06.2024

 

20.06.2024

 

24.

 

Asnyka 1 A-B

 

14.06.2024

 

21.06.2024

 

25.

 

Mickiewicza 135 A-D

 

24.06.2024

 

01.07.2024

 

26.

 

Pl. Konstytucji 3-go Maja 1-2

 

25.06.2024

 

02.07.2024

 

27.

 

Reymonta 9

 

26.06.2024

 

03.07.2024

 

28.

 

Pl. Konstytucji 3-go Maja 3-4

 

27.06.2024

 

04.07.2024

 

29.

 

Mickiewicza 111-133

 

28.06.2024

 

05.07.2024

 

30.

 

O. Maksymiliana Kolbe 23

 

22.07.2024

 

29.07.2024

 

31.

 

O. Maksymiliana Kolbe 28

 

23.07.2024

 

30.07.2024

 

32.

 

O. Maksymiliana Kolbe 55-57

 

24.07.2024

 

31.07.2024

 

33.

 

Mickiewicza 107 A-J

 

25.07.2024

 

01.08.2024

 

34.

 

Salezjańska 7-15
Złota 2

 

26.07.2024

 

02.08.2024

 

35.

 

Towarowa 8-10

 

07.08.2024

 

14.08.2024

 

36.

 

Towarowa 4-6

 

06.08.2024

 

13.08.2024

 

37.

 

Al. Wojska Polskiego 5

 

07.08.2024

 

14.08.2024

 

38.

 

Wojska Polskiego 7
Złota 2

 

08.08.2024

 

16.08.2024

 

39.

 

Niemcewicza 6 A-D
Złota 2

 

19.08.2024

 

26.08.2024

 

40.

 

Niemcewicza 10 A-D
Złota 2

 

20.08.2024

 

27.08.2024

 

41.

 

Niemcewicza 12 A-D
Złota 2

 

21.08.2024

 

28.08.2024

 


Przeglądy przewodów kominowych

Lp.

 

Budynek

 

Termin przeglądu

 

Godzina

 

1.

 

Śródmiejska 7-13, 12-14

 

6.05.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

2.

 

Al. Piastów 5-13

 

7.05.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

3.

 

11 Listopada 11-13

 

8.05.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

4.

 

11 Listopada 15-17

 

9.05.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

5.

 

Śródmiejska 7-13, 12-14

 

9.05.2024

 

1630 - 1930 II termin

 

6.

 

11 Listopada 19-21

 

10.05.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

7.

 

Al. Piastów 5-13

 

13.05.2024

 

1630 - 1930 II termin

 

8.

 

11 Listopada 11-13, 15-17

 

14.05.2024

 

1630 - 1930 II termin

 

9.

 

11 Listopada 19-21

 

15.05.2024

 

1630 - 1930 II termin

 

Przeglądów przewodów wentylacyjnych i spalinowych dokonuje Mistrz Kominiarski Ariel Szymański tel. nr 725 135 327




Administracja Osiedla Nr 2, Ludowa 1E
tel. /67/ 351 14 77, poniedziałek 800 - 16 00, wtorek - piątek 700 - 15 00

Przeglądy przewodów kominowych

Lp.

 

Budynek

 

Termin przeglądu

 

Godzina

 

1.

 

Wawelska 32-36

 

22.05.2024

 

1700 - 1900 II termin

 

2.

 

Witosa 18-20

 

23.05.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

3.

 

Łowiecka 16 A-B

 

23.05.2024

 

1700 - 1900 II termin

 

4.

 

Bydgoska 5-7

 

24.05.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

5.

 

Bydgoska 1-3
Witosa 18-20

 

24.05.2024

 

1700 - 1900 II termin

 

6.

 

Bydgoska 9-13

 

27.05.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

7.

 

Bydgoska 5-7

 

27.05.2024

 

1700 - 1900 II termin

 

8.

 

Bydgoska 15-19

 

28.05.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

9.

 

Bydgoska 9-13

 

28.05.2024

 

1700 - 1900 II termin

 

10.

 

Wyrzyska 1-11

 

29.05.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

11.

 

Wyrzyska 1-11

 

03.06.2024

 

1700 - 1900 II termin

 

12.

 

Witosa 2-12

 

04.06.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

13.

 

Bydgoska 15-19

 

04.05.2024

 

1700 - 1900 II termin

 

14.

 

Roosevelta 3-9

 

05.06.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

15.

 

Witosa 2-12

 

05.06.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

16.

 

Roosevelta 13-19

 

06.06.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

17.

 

Powst. Wlkp 7 A-D

 

07.06.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

18.

 

Roosevelta 3-9

 

07.06.2024

 

1700 - 1900 II termin

 

19.

 

Powst. Wlkp. 3A-D, 5A-C

 

10.06.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

20.

 

Roosevelta 13-19

 

10.06.2024

 

1700 - 1900 II termin

 

21.

 

Ludowa 1 A-D

 

11.06.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

22.

 

Powst. Wlkp. 5A-C, 7A-D

 

11.06.2024

 

1700 - 1900 II termin

 

23.

 

Dąbrowskiego 3

 

12.06.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

24.

 

Powst. Wlkp. 3A-D

 

12.06.2024

 

1700 - 1900 II termin

 

25.

 

Dąbrowskiego 5

 

13.06.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

26.

 

Dąbrowskiego 7

 

14.06.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

27.

 

Ludowa 3A-D

 

17.06.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

28.

 

Dąbrowskiego 3, 5

 

17.06.2024

 

1700 - 1900 II termin

 

29.

 

Ludowa 5A-D

 

18.06.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

30.

 

Dąbrowskiego 7

 

18.06.2024

 

1700 - 1900 II termin

 

31.

 

Ludowa 7 A-D

 

19.06.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

32.

 

Ludowa 1A-D, 3A-D

 

19.06.2024

 

1700 - 1900 II termin

 

33.

 

Śniadeckich 5 A-D

 

20.06.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

34.

 

Ludowa 5 A-D, 7A-D

 

20.06.2024

 

1700 - 1900 II termin

 

35.

 

Śniadeckich 7A-D

 

21.06.2024

 

1000 - 1300 I termin

 

35.

 

Śniadeckich 5A-D, 7A-D

 

24.06.2024

 

1700 - 1900 I termin

 

Przeglądów przewodów wentylacyjnych i spalinowych dokonuje Mistrz Kominiarski Ariel Szymański tel. nr 725 135 327



Administracja Osiedla Nr 3, Tetmajera 6A
tel. /67/ 351 22 93, poniedziałek 800 - 16 00, wtorek - piątek 700 - 15 00



www.psm.pila.pl realizacja Leszek Wiza